Grupa MOTYLKI spędziła miły dzień- wyjście na lody. Przy okazji dzieci mogły same dokonać wyboru lodów i samodzielnego zakupu. Poznały przy okazji pracę sprzedawcy.
Poznały zasady obowiązujące podczas dokonywania zakupów.Motylki poradziły sobie znakomicie.