Zajęcia kreatywne z okazji Dnia Rodziny
W grupie" Motylków" odbyły się zajęcia kreatywne z okazji Dnia Rodziny. Był to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i wspólnie spędzonych chwil podczas zajęć plastycznych, zabaw ruchowych przy muzyce i rozmowach przy poczęstunku.Rodzice mieli możliwość zaobserwowania swoich pociech podczas programu artystycznego, jak potrafią współpracować podczas zajęć plastycznych, jak uczestniczą w zabawach muzyczno- ruchowych.
Motylki w swój występ dla mam i tatusiów włożyły całe serce .Nie zabrakło dumy, radości i wielu ciepłych emocji i słów.
Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom za przyjęcie zaproszenia oraz tak liczną obecność.Pragnę wyrazić głęboką wdzięczność za pomoc w organizacji tego wyjątkowego spotkania.Dziękuję za przygotowanie pysznego poczęstunku, wsparcia podczas zajęć oraz pomoc w uporządkowaniu sali po zajęciach.Dzięki Państwu zaangażowaniu mogliśmy wspólnie stworzyć tak miłą i rodzinną atmosferę.
To był piękny i niezapomniany dzień dla całej grupy "Motylków".
Motylki w swój występ dla mam i tatusiów włożyły całe serce .Nie zabrakło dumy, radości i wielu ciepłych emocji i słów.
Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom za przyjęcie zaproszenia oraz tak liczną obecność.Pragnę wyrazić głęboką wdzięczność za pomoc w organizacji tego wyjątkowego spotkania.Dziękuję za przygotowanie pysznego poczęstunku, wsparcia podczas zajęć oraz pomoc w uporządkowaniu sali po zajęciach.Dzięki Państwu zaangażowaniu mogliśmy wspólnie stworzyć tak miłą i rodzinną atmosferę.
To był piękny i niezapomniany dzień dla całej grupy "Motylków".