GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

23.10.2009 - SPOTKANIE eTWINNING

WITAM W NOWYM ROKU SZKOLNYM Z eTWINNING!
Nasze Gminne Przedszkole Tworóg współpracowało z państwami europejskimi, uczestnicząc w projekcie "THE MAGIC OF COLORS/THE COLORS OF THE FRIENDSHIPS", którego głównym kooordynatorem była nauczycielka z przedszkola w Bułgarii Pavlinka Disnska. Nasz projekt obejmował tworzenie artystycznych prac dzieci związanych z aktualną porą roku, świętami obchodzonymi w państwach Unii Europejskiej, otaczającą nas wspaniałą przyrodą, codziennymi sprawami w przedszkolu, domu i innych uroczystości związanych z przedszkolem i domem rodzinnym. Wszystkie stworzone prace były przekazywane drogą internetową na TWINSSPACE naszego projektu. Wiele prac zostało nagranych na SLIDE i PREZENTACJE i przedstwione na BLOGU. Nasz projekt zdobył za swoje prezentacje najwyższe nagrody i wyróżnienia "KRAJOWĄ ODZNAKĘ JAKOŚCI" oraz "EUROPEJSKĄ ODZNAKĘ JAKOŚCI".
Jako koordynator projektu otrzymałam "CERTYFIKAT JAKOŚCI" oraz nagrodę Kolorową Paletę Kredek i Farb, plecak, kalendarz. Dziękując wszystkim nauczycielom, dzieciom, którzy aktywnie uczestniczyli w projekcie zapraszam do następnego projektu.
W dniu 23.10.2009r odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z udziałem władz Gminy Tworóg, ZOPO, RADY RODZICÓW, NADLEŚNICTWA BRYNEK oraz redaktorami TWG Kurier i GWAREK, na którym zaprezentowałam nasz projekt i jego osiągnięcia.
Projekt został również zgłoszony do KONKURSU EUROPEJSKIEGO eTWINNING 2010.                                                                 Koordynator Teresa Adamczyk.