GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

02.01.2008 - WITAMY W NOWYM ROKU

WSZYSTKIM NASZYM RODZICOM, DZIECIOM, LUDZIOM DOBREJ WOLI, SPONSOROM TYM W KRAJU I ZA GRANICĄ SKŁADAMY BARDZO SERDECZNE ŻYCZENIA, ZADOWOLENIA, ZDROWIA I WSZELKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU 2008. DYREKCJA I PERSONEL GMINNEGO PRZEDSZKOLA W TWOROGU.


16.11.2007 - KONKURS RODZINNY "PROJEKTUJEMY STRÓJ DLA PANI JESIENI"

Jesień w pełni więc zaprosiliśmy wszystkie rodziny do projektowanie stroju dla Pani Jesieni. Prace konkursowe, wykonane zostały z wielką dokładnością i precyzją, pełne wspaniałych rozwiązań jak można ubrać Panią Jesień. Każdy strój wykonany różną techniką, różnym materiałem, różnym wzorem, tak więc Pani Jesień miała by na każdy dzień wspaniałą kreację.


29.11.2007 - ŚLĄSKA BIESIADA W PRZEDSZKOLU

Jak co roku przed DNIEM GÓRNIKA, tradycją naszego przedszkola jest spotkanie wszystkich rodzin na "ŚLĄSKIEJ BIESIADZIE". Dzieci przez cały tydzień bardzo się starały, wierszyki i piosenki po śląsku przygotowywały. Na spotkaniu zawsze sobie trochę pogadamy, potańczymy no i pośpiewamy. Miło płynęły chwile a jak było zapraszamy do galerii.


26.10.2007 - AKCJA GÓRA GROSZA

Przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Tworogu po raz drugi uczestniczyły w akcji GÓRA GROSZA, w ramach której zbierali grosiki by pomóc innym dzieciom. Każdy kto tylko mógł wrzucał swoje grosiki, maluchy, średniaki, starszaki wraz ze swoimi rodzicami. Rodzeństwo Ola i Dawid wrzucili do skarbonki wszystkie zaoszczędzone grosiki, że nie mogły udźwignąć, taki zrobił się ciężar. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim...


06.11.2007 - TEATRZYK "PINOKIO"

Bardzo często oglądamy przedstawienia teatralne, a ostatnio odwiedził nas Teatr "PINOKIO" z Nowego Sącza. Dzieci oglądały przedstawienie, pt. "O kozie co kłamała",  które uczyło posłuszeństwa, wypełniania swojej pracy oraz mówienie prawdy. Z zainteresowaniem oglądały przygody bohaterów, podpowiadały jak należy postępować w trudnych sytuacjach.


22.10.2007 - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Tradycją naszego przedszkola jest "pasowanie na przedszkolaka" czyli  przyjęcie nowych dzieci do grona przedszkolaków naszej placówki.Dzieci przygotowują piosenki, wiersze i tańce, którymi chcą się zaprezentować, pokazać swoje umiejętności, zdobyte w pierwszym miesiącu pobytu w przedszkolu. Każdy pragnie zostać prawdziwym przedszkolakiem i dlatego bardzo się stara zdobyć zaufanie, współdziałać wspólnie z...