GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

07.09.2006 - CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Mija czas, mijają dni a w naszym przedszkolu zawszę się coś dzieje. Na początku roku szkolnego uczyliśmy się poprawnie przechodzić przez ulicę i spotkaliśmy się z panami policjantami. Gościliśmy ratownika medycznego, który pokazał dzieciom jak udzielać pierwszej pomocy.W ramach akcji „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM” w naszym przedszkolu czytali dla dzieci: Pani bibliotekarka Grażyna Chmiel, sołtys Tworoga - Józef...


29.09.2006 - JESIENNY PIKNIK

Spotkania integracyjne z rodzicami to stały punkt naszych uroczystości przedszkolnych. Jak co roku odbywa się to w sportowej atmosferze, przy wspaniałej pogodzie, dobrych smakołykach oraz pieczonych ziemniaczkach.Odbył się również pokaz prac plastycznych z rodzinnego konkursu pod hasłem „Zwierzaki...


04.10.2006 - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Tak się składa ze we wrześniu przyszło dużo nowych dzieci, dlatego musiały zostać pasowane na przedszkolaka a jak się to odbywało to pokazuje nasza galeria.


13.10.2006 - DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pań z przedszkola dlatego dzieci przygotowały też niespodzianki i przedstawienie pod hasłem „ŻYCZENIA DLA PAŃ” (patrz w galerii)


19.10.2006 - UNIA EUROPEJSKA

W naszym przedszkolu gościliśmy nauczycieli ze szkół państw Unii Europejskiej, którzy przyjechali do naszej Szkoły Podstawowej w Tworogu w ramach programu SOCRATES COMMENIUS. Jak się bawiliśmy i jak przywitaliśmy Naszych gości pokazuje nasza galeria, więc zapraszamy!


06.11.2006 - WSPÓŁPRACA NASZEGO PRZEDSZKOLA

W ramach współpracy przedszkola z różnymi instytucjami zorganizowaliśmy wystawę prac plastycznych z konkursu rodzinnego "ZWIERZAKI-LIŚCIAKI" w Urzędzie Gminy w Tworogu oraz Nadleśnictwie w Brynku.Przedszkolaki - starszaki uczestniczyły również w akcji "SPRZĄTANIE ŚWIATA". Wysprzątały całe podwórko przedszkolne.