GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

24.05 - 25.05.2007

Przez dwa dni gościliśmy w naszym przedszkolu Kochane Mamy przedszkolaków. W pierwszym dniu prezentowały się maluchy i starszaki z IV oddziału, a w drugim średniaki i starszaki z III oddziału. Mamy wysłuchały swoje pociech, które wierszami, piosenkami i tańcami uświetniły ten jedyny, wyjątkowy dzień w roku. Potem wspólna zabawa, poczęstunek, który samodzielnie wykonały starszaki. Wszyscy wspaniale się bawili, dlatego ten dzień długo pozostanie w pamięci. Jak było oglądajcie w galerii.


15.05.2007 - KLUB CZYTAJĄCYCH RODZICÓW

Nasze przedszkole uczestniczy w akcji "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM", dlatego dołączyli również  do nas rodzice, którzy czytają dzieciom książki w przedszkolu. Dotychczas gościli u nas następujący rodzice: mama Marcina- pani Agnieszka, mama Mikołaja - pani Małgorzata, mama Agnieszki - pani Katarzyna, mama Pawła - pani Beata, mama Darii - pani Halina, tata Daniela - pan Dariusz. Bardzo im dziękujemy za przybycie i zapraszamy następnych chętnych rodziców.


14.05.2007 - LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

Przedstawiamy wszystkim zainteresowanym listy dzieci przyjętych do naszego przedszkola na rok szkolny 2007/2008. Listy są również wywieszone w budynku przedszkolnym. Zapytania prosimy kierować pod numer przedszkola lub osobiście. Jest także lista dzieci oczekujących na miejsce w naszym przedszkolu, ponieważ było więcej zgłoszeń niż miejsc. <a href="pliki/rekrutacja.doc">[KLIKNIJ ABY POBRAĆ LISTĘ]</a>


23 - 27.04.2007

W naszym przedszkolu po raz drugi dzieci miały możliwość występowania jako aktorzy małych scen teatralnych. Każdy oddział przygotował przedstawienie by pokazać swoje umiejętności teatralne. W pierwszym dniu dzieci z oddziału II czyli średniaki przedstawiły scenkę pt. "Wars i Sawa". Jako drugie wystąpiły maluchy jako "Kotki czyścioszki". Oddział III starszaki w Europejskim Teatrze pokazały "Bajkę o wilku i...


10.05.2007 - SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI

Poznając "Naszą Małą Ojczyznę - Tworóg", poznajemy również zawody różnych instytucji użyteczności publicznej, kulturalnej, społecznej. W maju poznajemy zawód strażaka, dlatego odwiedzamy remizę OSP Tworóg a potem zapraszamy strażaków do przedszkola. W tym dniu piosenką, wierszem, tańcem dziękujemy im za trud, odwagę i pomoc jaką niosą ludziom podczas pożarów, powodzi, wypadków.
Starszaki przedstawiły swój program artystyczny więc  zapraszamy do galerii.


08.04.2007 - WIELKANOCNE ZWYCZAJE

Od Niedzieli Palmowej w przedszkolu dzieci poznawały tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Wielkanocnymi. Na zajęciach wykonały "palemki", malowały pisanki, zajączki, kurczątka, baranki oraz koszyczki wielkanocne. Brały udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym na Kartkę Świąteczną zorganizowanym przez GOK - Tworóg, w którym zdobyły dyplomy i nagrody książkowe. W galerii zobaczyć można działania związane z tym okresem Wielkanocnym - zapraszamy.