GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

19.06.2008 - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Minął roczek przedszkolny i czas by iść do dużej szkoły, nadszedł czas rozstania bo szkoła nas dogania. Tak to wszystko jest już za nami, zostały wakacje na odpoczynek. Każdy miło będzie wspominał jak to było w przedszkolu i może kiedyś się spotkamy. Do zobaczenia.


02.06.2008 - DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ DZIECKA to bardzo ważny dzień w życiu każdego dziecka czy to dużego czy małego. Każdy czeka na niespodzianki, prezenty i mile spędzony czas zarówno z rodzicami jaki w przedszkolu. W ty roku był to prawdziwy dzień niespodzianek - przejażdżka na kucyku, smaczna wata cukrowa, zabawy i gry sportowe, mini dyskoteka. Po południu niespodzianki przygotował DJ Tomek, który bawił dzieci aż do przyjścia rodziców.


01-08.06.2008 VII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA -

To już drugi rok jak nasze przedszkole uczestniczy w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom w ramach VII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania. W naszym przedszkolu czytały panie nauczycielki z przedszkola i szkoły, pani dyrektor, pani Kasia oraz gościliśmy w GOK-u w Tworogu.


18.04.2008 - DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

Zapisy do przedszkola w miesiącu kwietniu to również okazja by zobaczyć nasze przedszkole,prezentacje umiejętności naszych przedszkolaków,uczestniczyć w warsztatach plastycznych oraz pobawić się z dziećmi. Rodzice bardzo chętnie przychodzą do nas z nowymi dziećmi, które będą chodzić w nowym roku szkolnym 2008/2009. Jak było można zobaczyć w galerii.


22.04.2008 - WYCIECZKA DO TEATRU "ATENEUM"

W ramach Dnia Teatru w przedszkolu dzieci pojechały na wycieczkę do Teatru "ATENEUM" w Katowicach na przedstawienie pt"Ferdynand Wspaniały". Dla niektórych dzieci było to pierwsze spotkanie z teatrem i aktorami. Same mogą uczestniczyć w przedstawieniu i grać role razem z aktorami.


28-29.05.2008 - DZIEŃ MATKI

Do naszego przedszkola co rok zapraszamy kochane mamy na Uroczystość z okazji Dnia Matki. Dzieci prezentują swoje umiejętności artystyczne, wokalne i taneczne. Wspólnie się bawią przy muzyce, w zabawach ruchowych oraz wykorzystujemy metody twórczej aktywności dzieci. Nasza galeria przedstawia cały zamierzony i niezamierzony efekt spotkania w grupach.