GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

25.09.2008 - SPRZĄTANIE ŚWIATA

W ramach akcji "Sprzątanie Świata" dzieci z oddziału 3-4 latków sprzątały nasze przedszkolne podwórko zbierając i grabiąc liście. Pomagały w ten sposób utrzymać czystość naszej ZIEMI, bo "Czysta ziemia to zdrowe przedszkolaki". Każdy chce żyć zdrowo - uczymy tego już w przedszkolu.


23.09.2008 - WYCIECZKA DO AEROKLUBU W GLIWICACH

Grupy dzieci starszych wyjechały do Gliwickiego Aeroklubu, by zobaczyć lotnisko, z bliska samoloty, ich wyposażenie, sekcję spadochronową. Dzieci wykonały prace plastyczne, które były odzwierciedleniem przeżyć po zwiedzanym obiekcie.


15.09.2008 - Cała Polska Czyta Dzieciom

Nasze Gminne Przedszkole przystąpiło do programu "Czytające Przedszkola", w ramach którego rodzice czytają swoim dzieciom zarówno w domu oraz w przedszkolu. Panie czytają wybrane pozycje proponowane przez Fundację ABCXXI, zapraszają rodziców, panie z biblioteki , a także inne osoby z naszego najbliższego środowiska. Gościliśmy panią Aleksandrę Włodarczyk, która czytała w oddziale IV dzieci 5-6 letnich.


WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2008/2009 -

SERDECZNIE WITAMY NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW I RODZICÓW.
NASZE PRZEDSZKOLE CZYNNE JEST OD 6.00 DO 16.30.
DRODZY RODZICE - DZIECI PRZYPROWADZAMY W ZALEŻNOŚCI OD ZAPISANYCH POSIŁKÓW. JEŚLI DZIECKO MA JEŚĆ ŚNIADANIE TO PRZYPROWADZAMY DO GODZINY 8.00, A JEŚLI BEZ ŚNIADANIA TO DO GODZINY 8.30.
DZIECI Z ODDZIAŁU CZWARTEGO MAJĄ ZAJĘCIA BEZ ŚNIADANIA DO GODZINY 8.00 DO 13.00
PRZYNOSIMY DZIECIOM...


05.06.2008 - WYCIECZKA DO PARKU MINIATUR

Wycieczka do Inwałdu, czyli do Parku Miniatur - Świat Marzeń to spotkanie z Europejskimi zabytkami kultury, które można zobaczyć w jednym miejscu. Spotkanie to dało wiele nowych wrażeń i przeżyć w poznawaniu świata i Polski. Co zobaczyły dzieci ? Zapraszamy do galerii.


16.06.2008 - DARY Z NIEMIEC

Naszym darczyńcom Państwu Ciba z Niemiec, składamy serdeczne podziękowania za wszystkie dostarczone rzeczy, zabawki, ubrania, które otrzymali rodzice i dzieci z naszego przedszkola. Dziękujemy z współpracę z Gminnym Przedszkolem w Tworogu.