GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

10.12.2007 - ŚWIĄTECZNY KIERMASZ I KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Przed Świętami Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbywa się kiermasz świąteczny, na którym można kupić pierniki, kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, stroiki, choinki, aniołki. Rodzice wzięli również udział w rodzinnym konkursie i wykonali wspaniałe kartki Bożonarodzeniowe. Wyróżnione zostały prace rodzin: Darii i Julii Imach, Oliwii Watoła, Oli i Karoliny Mazur, Nicoli Sander. Dzieci otrzymały nagrody i...


21.12.2007 - WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Zgodnie z naszą przedszkolną tradycją dzieci z grup starszych przygotowały przedstawienie o Bożym Narodzeniu czyli "JASEŁKA". Zgromadziliśmy się wszyscy przy wigilijnym stole, śpiewaliśmy kolędy, łamaliśmy się opłatkiem a potem dzieci szukały prezentów pod choinką. Było świątecznie, rodzinnie, każdy wyszukał niespodziankę, która go ucieszyła i bawili się wszyscy razem. Czekamy na święta w domach rodzinnych.


02.01.2008 - WITAMY W NOWYM ROKU

WSZYSTKIM NASZYM RODZICOM, DZIECIOM, LUDZIOM DOBREJ WOLI, SPONSOROM TYM W KRAJU I ZA GRANICĄ SKŁADAMY BARDZO SERDECZNE ŻYCZENIA, ZADOWOLENIA, ZDROWIA I WSZELKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU 2008. DYREKCJA I PERSONEL GMINNEGO PRZEDSZKOLA W TWOROGU.


16.11.2007 - KONKURS RODZINNY "PROJEKTUJEMY STRÓJ DLA PANI JESIENI"

Jesień w pełni więc zaprosiliśmy wszystkie rodziny do projektowanie stroju dla Pani Jesieni. Prace konkursowe, wykonane zostały z wielką dokładnością i precyzją, pełne wspaniałych rozwiązań jak można ubrać Panią Jesień. Każdy strój wykonany różną techniką, różnym materiałem, różnym wzorem, tak więc Pani Jesień miała by na każdy dzień wspaniałą kreację.


29.11.2007 - ŚLĄSKA BIESIADA W PRZEDSZKOLU

Jak co roku przed DNIEM GÓRNIKA, tradycją naszego przedszkola jest spotkanie wszystkich rodzin na "ŚLĄSKIEJ BIESIADZIE". Dzieci przez cały tydzień bardzo się starały, wierszyki i piosenki po śląsku przygotowywały. Na spotkaniu zawsze sobie trochę pogadamy, potańczymy no i pośpiewamy. Miło płynęły chwile a jak było zapraszamy do galerii.


26.10.2007 - AKCJA GÓRA GROSZA

Przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Tworogu po raz drugi uczestniczyły w akcji GÓRA GROSZA, w ramach której zbierali grosiki by pomóc innym dzieciom. Każdy kto tylko mógł wrzucał swoje grosiki, maluchy, średniaki, starszaki wraz ze swoimi rodzicami. Rodzeństwo Ola i Dawid wrzucili do skarbonki wszystkie zaoszczędzone grosiki, że nie mogły udźwignąć, taki zrobił się ciężar. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim...