GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

17.11.2008 - PREZENTACJA NA YOU TUBE

W ramach "Tygodnia z eTwinning" nasze przedszkolaki tańczyły, śpiewały, recytowały w różnych językach, poznając państwa Unii Europejskiej. Zapraszam do innego spojrzenia na nasze dzieci w nagranych filmikach:

» czytaj więcej


14.11.2008 - URODZINY MISIA

Urodziny Misia połączyliśmy z dwóch dni - Urodziny Misia Kubusia z 14.10. oraz Światowy Dzień Pluszowego Misia z 25.11. Wszystkie przedszkolaki przybyły do przedszkola ze swoimi ukochanymi Pluszowymi Misiami. Przygotowały z paniami wspaniałe torty urodzinowe, prezentowały umiejętności...


31.10.2008 - TYDZIEŃ Z eTwinning

W dniach od 27 - 31.10.2008r w naszym przedszkolu dzieci z poszczególnych oddziałów poznawały państwa Unii Europejskiej w ramach współpracy i realizacji projektu "The magic of colors the colors of the friendship". Każdy oddział wykonał prace plastyczne, przygotował kącik regionalny danego państwa, potrawy regionalne oraz program artystyczny o poznawanym kraju. Oddział I maluchy- Bułgarię, oddział II średniaki -...


27.10.2008 - "CALINECZKA" przedstawienie Teatru z Krakowa

Gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Bajka z Krakowa, który przedstawił dzieciom bajkę "Calineczka". Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały spektakl, następnie rysowały ilustracje i wykonały bajkowe książeczki.


14.10.2008 - DEN w naszym przedszkolu

Wszystkim pracownikom naszego przedszkola w takim dniu składamy serdeczne życzenia aby dobrze im się pracowało, by kłopotów nie sprawiały przedszkolaki, by dojrzewały i do szkoły dorastały. Dzieci wiersze i piosenki ładnie prezentowały a potem panie wszystkie w dzieci zaczarowały.


29.09.2008 - eTwinning

Gminne Przedszkole w Tworogu przystąpiło do projektu "The magic of colors the colors of the friendship". Szkołami partnerskimi są kindergarden "Sichnec"- Bułgaria, Bakki - Islandia. W tym projekcie uczestniczy wiele innych państw Unii Europejskiej.