GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

19.12.2008 - WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Przedstawiamy "JASEŁKA" w wykonaniu dzieci 6 letnich, śpiewamy kolędy, jemy wspólną wigilijną kolację, a potem szukamy prezentów pod choinką. Mamy potem wspaniałą zabawę, dzięki rodzicom i sponsorom. Dziękujemy wszystkim i składamy świąteczne życzenia.


6.12.2008 - MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Witamy Mikołaja co roku w naszym przedszkolu. Dzieci śpiewają piosenki na przywitanie Mikołaja a potem słuchają opowieści cierpliwie czekając na słodkie prezenty. Na Mikołaja czekają również dzieci, które są gośćmi w naszym przedszkolu. Zapraszamy znów z rok - do zobaczenia!


8.12.2008 - PIERNIKI W PRZEDSZKOLU

Przed świętami przygotowujemy z dziećmi niespodzianki, którymi potem częstujemy na Świątecznym Kiermaszu. Dzieci wykonują kartki świąteczne, aniołki, stroiki, pierniki. Praca jest zespołowa a efekty można zobaczyć w galerii.


10.12.2008 - ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

Prezentacja świątecznych stroików i dekoracji to wspaniały widok dla nas wszystkich, bo Święta Bożego Narodzenia są naprawdę rodzinnymi świętami. Życzymy jeszcze szczęśliwego Nowego Roku 2009!


27.11.2008 - ŚLĄSKA BIESIADA Z GÓRNIKAMI

Witamy wszystkich sympatyków Ślaskiej Biesiady. Jak co roku spotkaliśmy się w naszym przedszkolu by świętować "Dzień Górnika" po śląsku, wesołymi piosenkami, skeczami oraz tańcami. Tydzień śląski, w którym dzieci poznają tradycje, zwyczaje naszego regionu kończy się spotkaniem z rodzicami czyli "Przedszkolną Śląską Biesiadą". Dzieci prezentują swoje umiejętności i zdolności artystyczne, które nagradzane są...


18.11.2008 - WYCIECZKA DO KOSZĘCINA

Wiele jeszcze ciekawych i nam nie znanych miejsc. Poznając nasz region śląski zwiedzamy różne miejsca, które ukazują nam dawne dzieje, zwyczaje i tradycje. Dzieci z naszego przedszkola odwiedziły OŚRODEK KULTURY I EDUKACJI REGIONALNEJ w Koszęcinie, który mieści się w pałacyku zespołu "ŚLĄSK". Co poznały i zobaczyły - oglądajcie w naszej galerii.