GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

31.01.2008 - PRZEDSZKOLNY BAL PRZEBIERAŃCÓW

Czas zabawy to karnawał, chociaż w tym roku bardzo krótki, ale zdążyliśmy w sam tłusty czwartek. Było wesoło, zabawnie, jedliśmy pączki Babci Honorki, a na balu tyle wspaniałych bajkowych i nie tylko ciekawych postaci, które wspaniale  bawiły się w naszym przedszkolu. Wspaniałe zdjęcia z naszego balowania wkrótce w galerii.


30.11.2007 - AKADEMIA MISIA HARIBO

Przedszkolaki wzięły udział w II edycji konkursu plastycznego pt: "Pocztówka od przedszkolaka". Miały za zadanie zaprojektowanie kartek pocztowych na podane tematy: 1.Moje wakacje z Misiem Haribo. 2.Boże Narodzenia z Misiem Haribo. 3.Dzień Dziecka z Misiem Haribo. 4.Dzień Matki z Misiem Haribo. 5.85 urodziny Misia Haribo. 6.Święta Wielkanocne z Misiem Haribo. Dzieci wykonały wspaniałe prace, które zostały wysłane do Warszawy. Czekamy na rozstrzygnięcie i nagrody.


25.11.2006 - PODZIĘKOWANIA ZA DARY LISTOPADOWE

Szanownym Państwu Lili i Christianowi Ciba z Bonn - Rada Rodziców przy Gminnym Przedszkolu w Tworogu pragnie podziękować za pomoc w postaci darmowej odzieży a także zabawek dla przedszkolaków. Pomoc ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców dlatego dziękujemy za zaangażowanie z nawiązanej współpracy z naszym przedszkolem.Przedszkolaki dziękują za układanki, pluszaki i różne zabawki.


29.11.2006 - "BIESIADA ŚLĄSKA"

W naszym przedszkolu jak co roku obchodzimy święto naszego regionu "Dzień Górnika", który tym razem odbył się 29.11.2006r i połączyliśmy go ze Śląską Biesiadą.Każda grupa przygotowała program w śląskiej gwarze.Starszaki prezentowały śląski taniec TROJAK oraz piosenkę KAROLINKA.Dziewczynki z zerówki śpiewały o KACZYCACH...


29.11.2006 - CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Nasze przedszkole zostało przyjęte do akcji i dlatego kontynuujemy głośne czytanie naszym dzieciom przez zaproszonych gości. W minionym czasie czytali u nas na placówce:Pan listonosz - Szczepan ŻeloskoPanie nauczycielki z klas I Szkoły Podstawowej - Iwona Mazur i Krystyna KaszubaPani Magdalena Żelazna i pani Renata KościelnyKażde spotkanie było wielkim przeżyciem dla dzieci, wzbogaciły ich wiadomości i zdobyły...


06.12.2007 - MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Gdy adwent się zaczyna czekamy na gościa, który odwiedza wszystkie dzieci. Oczywiście to Święty Mikołaj, obdarowuje słodyczami, drobnymi upominkami, ciepłym uśmiechem i poważnym głosem. Dzieci się radują, do przedszkola spieszą i tak wyśpiewują: "prawdą jest, że Święty Mikołaj dobry jest..."