GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

02.06.2008 - DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ DZIECKA to bardzo ważny dzień w życiu każdego dziecka czy to dużego czy małego. Każdy czeka na niespodzianki, prezenty i mile spędzony czas zarówno z rodzicami jaki w przedszkolu. W ty roku był to prawdziwy dzień niespodzianek - przejażdżka na kucyku, smaczna wata cukrowa, zabawy i gry sportowe, mini dyskoteka. Po południu niespodzianki przygotował DJ Tomek, który bawił dzieci aż do przyjścia rodziców.


01-08.06.2008 VII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA -

To już drugi rok jak nasze przedszkole uczestniczy w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom w ramach VII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania. W naszym przedszkolu czytały panie nauczycielki z przedszkola i szkoły, pani dyrektor, pani Kasia oraz gościliśmy w GOK-u w Tworogu.


18.04.2008 - DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

Zapisy do przedszkola w miesiącu kwietniu to również okazja by zobaczyć nasze przedszkole,prezentacje umiejętności naszych przedszkolaków,uczestniczyć w warsztatach plastycznych oraz pobawić się z dziećmi. Rodzice bardzo chętnie przychodzą do nas z nowymi dziećmi, które będą chodzić w nowym roku szkolnym 2008/2009. Jak było można zobaczyć w galerii.


22.04.2008 - WYCIECZKA DO TEATRU "ATENEUM"

W ramach Dnia Teatru w przedszkolu dzieci pojechały na wycieczkę do Teatru "ATENEUM" w Katowicach na przedstawienie pt"Ferdynand Wspaniały". Dla niektórych dzieci było to pierwsze spotkanie z teatrem i aktorami. Same mogą uczestniczyć w przedstawieniu i grać role razem z aktorami.


28-29.05.2008 - DZIEŃ MATKI

Do naszego przedszkola co rok zapraszamy kochane mamy na Uroczystość z okazji Dnia Matki. Dzieci prezentują swoje umiejętności artystyczne, wokalne i taneczne. Wspólnie się bawią przy muzyce, w zabawach ruchowych oraz wykorzystujemy metody twórczej aktywności dzieci. Nasza galeria przedstawia cały zamierzony i niezamierzony efekt spotkania w grupach.


12.05.2008 - LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA