GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

25.03.2009 - CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

W naszym przedszkolu codziennie przez 20 minut czytamy dzieciom książki. Czytają panie w oddziałach oraz zapraszani goście. Wśród naszych gości są rodzice, którzy chętnie do nas przychodzą, zdeklarowały sie również babcie. Każda bajka czy opowiadanie daje dzieciom nowe wiadomości, uczy dobra, pozwala poznać świat. Dzieci chętnie słuchają, są spokojne i zadowolone.
  » czytaj więcej


16.02.2009 - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka odbył się w naszym przedszkolu w różnych dniach, ponieważ dzieci chorowały. Starszaki przedstawiły Jasełka, średniaki bajkę o Czerwonym Kapturku, a maluchy bawiły piosenką, tańcem oraz wspólną zabawą. Dzień ten zawsze zostaje na długo w pamięci naszych gości, którzy miło wspominają nasze przedszkole. Zapraszamy do galerii i na You Tube.


30.01.2009 - GÓRA GROSZA

Nasze przedszkole po raz kolejny uczestniczyło w akcji "Góra grosza". Zbieraliśmy grosze dla potrzebujących dzieci Towarzystwa Nasz Dom. Chociaż grosze to niewiele ale każdy grosz się liczy. Dziękujemy rodzicom i dzieciom, które najwięcej wrzuciły grosików. Zapraszam do galerii zbieraczy grosików.


8.01.2009 - SPOTKANIE NOWOROCZNE

Spotkanie Noworoczne to tradycyjne kolędowanie, przedstawienie Jasełek prze grupę starszaków, dla zaproszonych gości. W tym roku zaproszonymi gośćmi byli: seniorzy z domu opieki, Wójt Gminy pan Eugeniusz Gwóźdź, dyrektor ZOPO pani Teresa Gansiniec, redaktorzy gazety Gwarek, Kuriera Tworóg. Dzieci przedstawiły historię narodzenia "Jasełka", śpiewały kolędy. Ważnym punktem tego spotkania było wręczenie nagrody za...


22.01.2009 - BAL PRZEBIERAŃCÓW

Wspaniałe kreacje, dobry humor dzieci, przebojowa muzyka to atrybuty wspaniałego balu przebierańców w naszym przedszkolu.


22.12.2008 - DARY Z NIEMIEC

BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIAMY I DZIĘKUJEMY PAŃSTWU CHRISTIANOWI I LILLI CIBA Z BONN. OD KILKU LAT OBDAROWUJĄ NAS WSPANIAŁYMI PODARUNKAMI DLA RODZICÓW I DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA. PRZED ŚWIĘTAMI ZROBILI NAM WSPANIAŁĄ I MIŁĄ NIESPODZIANKĘ, ZA KTÓRĄ JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY.