GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

23.09.2008 - WYCIECZKA DO AEROKLUBU W GLIWICACH

Grupy dzieci starszych wyjechały do Gliwickiego Aeroklubu, by zobaczyć lotnisko, z bliska samoloty, ich wyposażenie, sekcję spadochronową. Dzieci wykonały prace plastyczne, które były odzwierciedleniem przeżyć po zwiedzanym obiekcie.


15.09.2008 - Cała Polska Czyta Dzieciom

Nasze Gminne Przedszkole przystąpiło do programu "Czytające Przedszkola", w ramach którego rodzice czytają swoim dzieciom zarówno w domu oraz w przedszkolu. Panie czytają wybrane pozycje proponowane przez Fundację ABCXXI, zapraszają rodziców, panie z biblioteki , a także inne osoby z naszego najbliższego środowiska. Gościliśmy panią Aleksandrę Włodarczyk, która czytała w oddziale IV dzieci 5-6 letnich.


WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2008/2009 -

SERDECZNIE WITAMY NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW I RODZICÓW.
NASZE PRZEDSZKOLE CZYNNE JEST OD 6.00 DO 16.30.
DRODZY RODZICE - DZIECI PRZYPROWADZAMY W ZALEŻNOŚCI OD ZAPISANYCH POSIŁKÓW. JEŚLI DZIECKO MA JEŚĆ ŚNIADANIE TO PRZYPROWADZAMY DO GODZINY 8.00, A JEŚLI BEZ ŚNIADANIA TO DO GODZINY 8.30.
DZIECI Z ODDZIAŁU CZWARTEGO MAJĄ ZAJĘCIA BEZ ŚNIADANIA DO GODZINY 8.00 DO 13.00
PRZYNOSIMY DZIECIOM...


05.06.2008 - WYCIECZKA DO PARKU MINIATUR

Wycieczka do Inwałdu, czyli do Parku Miniatur - Świat Marzeń to spotkanie z Europejskimi zabytkami kultury, które można zobaczyć w jednym miejscu. Spotkanie to dało wiele nowych wrażeń i przeżyć w poznawaniu świata i Polski. Co zobaczyły dzieci ? Zapraszamy do galerii.


16.06.2008 - DARY Z NIEMIEC

Naszym darczyńcom Państwu Ciba z Niemiec, składamy serdeczne podziękowania za wszystkie dostarczone rzeczy, zabawki, ubrania, które otrzymali rodzice i dzieci z naszego przedszkola. Dziękujemy z współpracę z Gminnym Przedszkolem w Tworogu.


19.06.2008 - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Minął roczek przedszkolny i czas by iść do dużej szkoły, nadszedł czas rozstania bo szkoła nas dogania. Tak to wszystko jest już za nami, zostały wakacje na odpoczynek. Każdy miło będzie wspominał jak to było w przedszkolu i może kiedyś się spotkamy. Do zobaczenia.