GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

15.09.2009 - BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA

Przedszkolaki z Tworoga dobrze wiedzą jak należy bezpiecznie przechodzić przez ulicę, czego dowiodły podczas spotkania z policjantami z Tarnowskich Gór. Swoje umiejętności przedstawiły w wierszach, piosenkach o ruchu drogowym. Rozpoznają znaki drogowe, znają zasady przechodzenia przez drogę, a także wiedzą jak bezpiecznie bawić się i zachować w swoich salach, szatni i na podwórku przedszkolnym.
Wszystkigo co jest bezpieczne uczą się w przedszkolu. Zapraszamy do galerii.


1.09.2009 - WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2009/2010

SERDECZNIE WITAMY wszystkich rodziców , przedszkolaków oraz przyjaciół z Gminy Tworóg.
Co przyniesie nam nowy rok? Jak przejdziemy nową podstawę programową?
Co osiągniemy, jakie zdobędziemy umiejętności?
To garstka pytań, na które da nam odpowiedż praca w tym nowym roku szkolnym.
Zapraszamy do oglądania naszych poczynań, sukcesów, codziennego życia w naszym przedszkolu. Życzymy wszystkich zadowolenia i powodzenia.


1.07.-31.07.2009 - LETNIE PRZEDSZKOLE

W naszym przedszkolu w miesiącu lipcu zorganizowano "LETNIE PRZEDSZKOLE".
Do przedszkola uczęszczały dzieci z naszej Gminy. Dzieci wspaniale się bawiły, relaksowały, malowały, tańczyły, eksperymentowały, korzystały z nowych urządzeń na podwórku przedszkolnym.
Szybko minął lipiec, w sierpniu gdzieś trzeba wyjechać, a we wrześniu znów się spotkamy.


1.08.2009 - KONKURSY, KONKURSY

Dzieci z naszego przedszkola od wielu lat czynnie uczestniczą w różnych konkursach plastycznych, zarówno na szczeblu gminnym, powiatowym jak również ogólnopolskim. KONKURS OGÓLNOPOLSKI - Malowanie rączkami - zorganizowany przez OFICYNA MM to dla naszych dzieci wielki sukces.
W kategorii wiekowej 6-9 lat  I miejsce zdobyła MARTA BADURA, która otrzymała w nagrodę rower.
W kategorii wiekowej...


19.06.2009 - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2008/2009

Pożegnanie przedszkola przez sześciolatków odbyło się w miłej i wesołej atmosferze. Dzieci młodsze pożegnały swoich kolegów piosenkami i wierszykami a starszaki przedstawiły swój program artystyczny pod tytułem "Pożegnanie Przedszkola" Naszym przyszłym uczniom życzymy samych sukcesów i szóstek w szkole. Do zobaczenia po wakacjach!


1.06.2009 - EUROPEJSKI DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

W tym roku szkolnym Dzień Dziecka zorganizowaliśmy pod hasłem "EUROPEJSKI DZIEŃ DZIECKA". Uczestniczymy w projekcie eTwinningu "The magic of colors - the colors of the friendship" wspólnie z Bułgarią, Rumunią, Hiszpanią, Wielka Brytanią. Dzieci w tym dniu prezentowały tańce, piosenki, zabawy z poszczególnych państw, o których dowiedziały się wiele na różnych zajęciach w przedszkolu. Tworzyły prace plastyczne do...