GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

27.10.2008 - "CALINECZKA" przedstawienie Teatru z Krakowa

Gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Bajka z Krakowa, który przedstawił dzieciom bajkę "Calineczka". Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały spektakl, następnie rysowały ilustracje i wykonały bajkowe książeczki.


14.10.2008 - DEN w naszym przedszkolu

Wszystkim pracownikom naszego przedszkola w takim dniu składamy serdeczne życzenia aby dobrze im się pracowało, by kłopotów nie sprawiały przedszkolaki, by dojrzewały i do szkoły dorastały. Dzieci wiersze i piosenki ładnie prezentowały a potem panie wszystkie w dzieci zaczarowały.


29.09.2008 - eTwinning

Gminne Przedszkole w Tworogu przystąpiło do projektu "The magic of colors the colors of the friendship". Szkołami partnerskimi są kindergarden "Sichnec"- Bułgaria, Bakki - Islandia. W tym projekcie uczestniczy wiele innych państw Unii Europejskiej.


25.09.2008 - SPRZĄTANIE ŚWIATA

W ramach akcji "Sprzątanie Świata" dzieci z oddziału 3-4 latków sprzątały nasze przedszkolne podwórko zbierając i grabiąc liście. Pomagały w ten sposób utrzymać czystość naszej ZIEMI, bo "Czysta ziemia to zdrowe przedszkolaki". Każdy chce żyć zdrowo - uczymy tego już w przedszkolu.


23.09.2008 - WYCIECZKA DO AEROKLUBU W GLIWICACH

Grupy dzieci starszych wyjechały do Gliwickiego Aeroklubu, by zobaczyć lotnisko, z bliska samoloty, ich wyposażenie, sekcję spadochronową. Dzieci wykonały prace plastyczne, które były odzwierciedleniem przeżyć po zwiedzanym obiekcie.


15.09.2008 - Cała Polska Czyta Dzieciom

Nasze Gminne Przedszkole przystąpiło do programu "Czytające Przedszkola", w ramach którego rodzice czytają swoim dzieciom zarówno w domu oraz w przedszkolu. Panie czytają wybrane pozycje proponowane przez Fundację ABCXXI, zapraszają rodziców, panie z biblioteki , a także inne osoby z naszego najbliższego środowiska. Gościliśmy panią Aleksandrę Włodarczyk, która czytała w oddziale IV dzieci 5-6 letnich.