GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

22.01.2009 - BAL PRZEBIERAŃCÓW

Wspaniałe kreacje, dobry humor dzieci, przebojowa muzyka to atrybuty wspaniałego balu przebierańców w naszym przedszkolu.


22.12.2008 - DARY Z NIEMIEC

BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIAMY I DZIĘKUJEMY PAŃSTWU CHRISTIANOWI I LILLI CIBA Z BONN. OD KILKU LAT OBDAROWUJĄ NAS WSPANIAŁYMI PODARUNKAMI DLA RODZICÓW I DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA. PRZED ŚWIĘTAMI ZROBILI NAM WSPANIAŁĄ I MIŁĄ NIESPODZIANKĘ, ZA KTÓRĄ JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY.


19.12.2008 - WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Przedstawiamy "JASEŁKA" w wykonaniu dzieci 6 letnich, śpiewamy kolędy, jemy wspólną wigilijną kolację, a potem szukamy prezentów pod choinką. Mamy potem wspaniałą zabawę, dzięki rodzicom i sponsorom. Dziękujemy wszystkim i składamy świąteczne życzenia.


6.12.2008 - MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Witamy Mikołaja co roku w naszym przedszkolu. Dzieci śpiewają piosenki na przywitanie Mikołaja a potem słuchają opowieści cierpliwie czekając na słodkie prezenty. Na Mikołaja czekają również dzieci, które są gośćmi w naszym przedszkolu. Zapraszamy znów z rok - do zobaczenia!


8.12.2008 - PIERNIKI W PRZEDSZKOLU

Przed świętami przygotowujemy z dziećmi niespodzianki, którymi potem częstujemy na Świątecznym Kiermaszu. Dzieci wykonują kartki świąteczne, aniołki, stroiki, pierniki. Praca jest zespołowa a efekty można zobaczyć w galerii.


10.12.2008 - ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

Prezentacja świątecznych stroików i dekoracji to wspaniały widok dla nas wszystkich, bo Święta Bożego Narodzenia są naprawdę rodzinnymi świętami. Życzymy jeszcze szczęśliwego Nowego Roku 2009!