GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

30.01.2009 - GÓRA GROSZA

Nasze przedszkole po raz kolejny uczestniczyło w akcji "Góra grosza". Zbieraliśmy grosze dla potrzebujących dzieci Towarzystwa Nasz Dom. Chociaż grosze to niewiele ale każdy grosz się liczy. Dziękujemy rodzicom i dzieciom, które najwięcej wrzuciły grosików. Zapraszam do galerii zbieraczy grosików.


8.01.2009 - SPOTKANIE NOWOROCZNE

Spotkanie Noworoczne to tradycyjne kolędowanie, przedstawienie Jasełek prze grupę starszaków, dla zaproszonych gości. W tym roku zaproszonymi gośćmi byli: seniorzy z domu opieki, Wójt Gminy pan Eugeniusz Gwóźdź, dyrektor ZOPO pani Teresa Gansiniec, redaktorzy gazety Gwarek, Kuriera Tworóg. Dzieci przedstawiły historię narodzenia "Jasełka", śpiewały kolędy. Ważnym punktem tego spotkania było wręczenie nagrody za...


22.01.2009 - BAL PRZEBIERAŃCÓW

Wspaniałe kreacje, dobry humor dzieci, przebojowa muzyka to atrybuty wspaniałego balu przebierańców w naszym przedszkolu.


22.12.2008 - DARY Z NIEMIEC

BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIAMY I DZIĘKUJEMY PAŃSTWU CHRISTIANOWI I LILLI CIBA Z BONN. OD KILKU LAT OBDAROWUJĄ NAS WSPANIAŁYMI PODARUNKAMI DLA RODZICÓW I DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA. PRZED ŚWIĘTAMI ZROBILI NAM WSPANIAŁĄ I MIŁĄ NIESPODZIANKĘ, ZA KTÓRĄ JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY.


19.12.2008 - WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Przedstawiamy "JASEŁKA" w wykonaniu dzieci 6 letnich, śpiewamy kolędy, jemy wspólną wigilijną kolację, a potem szukamy prezentów pod choinką. Mamy potem wspaniałą zabawę, dzięki rodzicom i sponsorom. Dziękujemy wszystkim i składamy świąteczne życzenia.


6.12.2008 - MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Witamy Mikołaja co roku w naszym przedszkolu. Dzieci śpiewają piosenki na przywitanie Mikołaja a potem słuchają opowieści cierpliwie czekając na słodkie prezenty. Na Mikołaja czekają również dzieci, które są gośćmi w naszym przedszkolu. Zapraszamy znów z rok - do zobaczenia!