GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

22.11.2010 - KONKURS RODZINNY

"Kochamy swoje Misie" pod takim hasłem zorganizowany został konkurs plastyczny dla całej rodziny. Każdy kto kocha swojego misia, wykonał pracę, którą oceniała szanowna komisja.
Mając tak wiele ciekawych pomysłów wykonania ukochanego Misia, postanowiono nagrodzić wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Dyplomy, słodkości oraz dodatkowe inne nagrody dzieci odebrały w dniu "URODZIN PLUSZOWEGO MISIA", który odbył...


24.11.2010 - URODZINY PLUSZOWEGO MISIA

Miś różowy, miś pluszowy

zbuntował się dziś.

Chce iść także do przedszkola,

» czytaj więcej


26.11.2010 - ŚLĄSKA BIESIADA W PRZEDSZKOLU

Tradycją naszego przedszkola jest kultywowanie tradycji, zwyczajów związanych z naszym śląskim regionem. Dzieci poznają rodzinne zwyczaje, gwarę, piosenki regionalne oraz tańce. Prezentacja umiejętności i zdolności naszych przedszkolaków odbywa się na spotkaniu, w którym uczestniczą Górnicy oraz rodzice. Śląska Biesiada w przedszkolu to również potrawy śląskie czyli "tuste", kołocze, żur, które dodają smaku...


15.09.2010 - BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA

Droga do naszego przedszkola jest łatwa, ale dzieci chcą wiedzieć więcej, jak należy się zachować na drodze. Spotkanie z panem policjantem jest pełne nowych wiadomości i dlatego dziecięce pytania są pełne ciekawych odpowiedzi. Dzieci przygotowują program artystyczny związany z zasadami ruchu drogowego, który przedstawiony jest wierszykami i piosenkami.
Spotkanie z panem policjantem pozostawia zawsze miłe wspomnienia.
Do zobaczenia za rok.


14.10.2010 - DZIEŃ EDUKACJI

Dziś w Dniu Nauczyciela,

w imieniu przedszkolaków

chcemy złożyć serdeczne życzenia,

Naszym wszystkim pracownikom

 

Niech wam słońce zawsze świeci...


22.10.2010 - MARCHEWKOWY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU

W ramach programu "Zostań Kubusiowym Przyjacielem Natury", w którym uczestniczy nasze przedszkole, zorganizowany został Dzień Marchewkowy. W tym dniu dzieci dzieci przebrane w "kolor marchewkowy" brały udział w zabawach, konkursach związanych z najzdrowszym warzywem jakim jest marchewka. Za udział w zabawach otrzymywały do schrupania wspaniałą pomarańczową marchewkę. Organizatorem Dnia Marchewki była pani Renata.G.