GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

26.11.2009 - BIESIADA Z GÓRNIKAMI

Tradycją naszego przedszkola jest spotkanie z Górnikami na Śląskiej Biesiadzie, w której aktywnie bo ze śpiewem uczestniczą nasi rodzice.Dzieci prezentują śląskie tańce regionalne, piosenki w gwarze, skecze, wiersze o trudnej pracy górnika. Wszyscy częstują się "swojskim jadłem" i wspaniale się bawią. Zapraszamy znów za rok.


28.10.2009 - SYN WĘGLARZA

W ramach współpracy z Teatrem "PINOKIO" z Nowego Sącza dzieci ogladały nowe przedstawienie, na którym miały bezpośredni udział i kontakt z kukiełkami i aktorami.


02.10.2009 - JESIENNY PIKNIK RODZINNY

Spotkanie integracyjne stało się tradycją naszego przedszkola. Podczas wspólnej zabawy, słuchania góralskiaj muzyki, poczęstunku przygotowanego przez rodziców, bardzo szybko mijał czas. Dzieci mogły poznać tajniki lepienia z gliny pod fachowym okiem pani Wolwowicz, rodzice odkrywali na nowo swoje malarskie talenty, buźki dzieci stawały się wesołe i kolorowe.
Powstała galeria rzeźbiarska i malarska, którą...


02.10.2009 - RODZINNY KONKURS "ZWIERZAKI CUDAKI"

Konkurszy w naszej placówce odbywają się co rok i ich tematyka jest ich bardzo zróżnicowana. Ostatnio dzieci wspólnie z naszymi rodzicami zrobiły "Zwierzaki Cudaki", które były ozdobą Jesiennego Pikniku Rodzinnego.
 Nagrodziłiśmy wszystkich uczestników wręczając im dyplomy podziękowania oraz nagrody dla dzieci.
 Bardzo gorąco wszystkim dziękujemy...


14.10.2009 - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników naszego przedszkola.
 Dzieci w tym dniu prezentują swoje umiejętności artystyczne, taneczne, wokalne.
Każde dziecko w tym szczególnym dniu stara się być wspaniałym grzecznym przedszkolakiem. Pamiątką w tym roku były portrety naszych pracowników, którzy mieli za zadanie siebie na tych portretach...


15.09.2009 - BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA

Przedszkolaki z Tworoga dobrze wiedzą jak należy bezpiecznie przechodzić przez ulicę, czego dowiodły podczas spotkania z policjantami z Tarnowskich Gór. Swoje umiejętności przedstawiły w wierszach, piosenkach o ruchu drogowym. Rozpoznają znaki drogowe, znają zasady przechodzenia przez drogę, a także wiedzą jak bezpiecznie bawić się i zachować w swoich salach, szatni i na podwórku przedszkolnym.
Wszystkigo co jest bezpieczne uczą się w przedszkolu. Zapraszamy do galerii.