GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

23.09.2011 - "DRZWI OTWARTE"

W słoneczne wrześniowe popołudnie spotkali się rodzice oraz dzieci uczestniczący w projekcie realizowanym przez nasze przedszkole "Drzwi otwarte". W spotkaniu uczestniczyli również rodzice i dzieci przedszkolne, które wspaniale się bawiły, uczestnicząc w konkursach, zabawach muzycznych, prezentując swoje umiejętności i zdolności. W przerwie korzystaliśmy z poczęstunku przygotowanego przez przedszkolną kuchnię oraz...


WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2011/2012 -

SERDECZNIE WITAMY WSZYSTKICH NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW ORAZ ICH RODZICÓW W NASZYM PRZEDSZKOLU.
ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚCI, UDZIAŁ W KONKURSACH, WYCIECZKACH, SPOTKANIACH Z FILHARMONIĄ, PRZEDSTAWIENIACH TEATRALNYCH I WIELU SPOTKAŃ Z CIEKAWYMI LUDŹMI.


17.06.2011 - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

POŻEGNAMY PRZEDSZKOLE POKŁONIMY SIĘ SZKOLE
NOWĄ DROGĄ PÓJDZIEMY ODWAŻNIE


"Bardzo szybko minął roczek wesoły
Już niedługo pójdziemy do szkoły"

Tak żegnały się...


14.06.2011 - RODZINNY PIKNIK

Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca te święta połączyliśmy w jedno i powstała "KOLOROWA RODZINA", która spotkała się na Rodzinnym Pikniku. W tym dniu wszyscy ubrani w bardzo kolorowe stroje spotkali się na przedszkolnym podwórku, by wspólnie świętować.
W pierwszej części programu odbyła się prezentacja zdolności i umiejętności artystycznych naszych przedszkolaków, w której każde dziecko wyraziło swoje...


13.06.2011 - PRZEDSZKOLNE WYCIECZKI

Bardzo lubimy poznawać nasz kraj i ciekawe miejsca, dlatego nasze wycieczki przedszkolne są tego dowodem.
Średniaki wybrały się do Brynka na "Leśną ścieżkę poznawczą", poznały drzewa, słuchały i oglądały ptaki, odwiedziły domek Baby Jagi, a także oglądały ratowniczy helikopter, który gasi leśne pożary.
Starszaki też były w Brynku, ale oglądały i jeździły na koniach. Poznały sposób czyszczenia i...


01.06.2011 - CO WYDARZYłO SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU

W ostatnich dniach wiele wydarzyło się w naszym przedszkolu, dlatego chcielibyśmy przekazać najważniejsze spotkania, dzięki którym nasze przedszkolaki poznały pracę Ochotniczej Straży Pożarnej w Tworogu, odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną, spotkały się z ratownikiem medycznym, poznały zawody swoich rodziców odwiedzając Zakład Fryzjerski M&M.
Spotkanie z bliskimi nam rodzicami, dały dzieciom wiele...