GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

09.06.2010 - TEATRZYKI W PRZEDSZKOLU

Dzieci bardzo lubią oglądać bajki w wykonaniu kukiełek oraz aktorów. Bardzo podobały im się przedstawienia "Jaś i Małgosia" oraz "Telekomputele". Gościliśmy również pana Czarodzieja, który pokazał dzieciom czarowanie. Bardzo często gościmy różnych aktorów, muzyków, czarodziejów przez to dzieci poznają wiele nowych, ciekawych postaci artystycznych.
Mając wiele...


28.05.2010 - PIKNIK RODZINNY

Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca obchodziliśmy w tym roku w jednym dniu na wspaniałym RODZINNYM PIKNIKU. Było kolorowo ponieważ każda grupa miała wybrany swój kolor i wszyscy wspaniale się prezentowali. Dzieci przygotowały program artystyczny związany ze świętami Mamy i Taty, w którym prezentowały wiersze, piosenki i tańce.
Była loteria fantowa, zawody...


01.06.2010 - DZIEŃ DZIECKA

Międzynarodowy Dzień Dziecka w przedszkolu to dzień zabaw, konkursów, tańców, piosenek związanych z różnymi krajami Unii Europejskiej. Dzieci wspaniale się bawiły, miały mnóstwo niespodzianek i słodkich prezentów.


21.04.2010 - DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

Przez miesiąc kwiecień rodzice zapisywali swoje dzieci do naszego przedszkola.
W wybranym dniu mogli uczestniczyć w warsztatach plastycznych, zwiedzać przedszkole, bawić się z przedszkolakami.
DZIEŃ OTWARTY to również wspaniała prezentacja umiejętności artystycznych, muzycznych i teatralnych naszych przedszkolaków. Mimo deszczowej pogody na dworze u nas była wspaniała, serdeczna i rodzinna pogoda.


20.04.2010 - WYCIECZKA DO MUZEUM CHLEBA W RADZIONKOWIE

Poznając najbliższe środowisko oraz jego bogactwo i różne zawody, dzieci pojechały na wycieczkę, aby poznać tradycje pieczenia chleba. Wycieczka była częścią zajęć o poznawaniu zawodów, cyklu produkcji chleba, tradycji i zwyczajów dawnych i teraźniejszych. Zwiedzały dawną klasę, w której pisały na tabliczkach oraz poznawały stary sprzęt komputerowy. Zapraszamy do galerii.


7.04.2010 - ŚWIĄTECZNE ZWYCZAJE

 Tradycje  i zwyczaje związane ze Świętami Wielkanocnymi dzieci poznają na podstawie rodzinnych przekazów z pokolenia na pokolenie. Te znane dzieciom zwyczaje kultywujemy również w przedszkolu, prezentując je w pracach plastycznych, dekoracjach okiennych i prowadzonych zajęć. Najbardziej znane dzieciom to Niedziela Palmowa, Święconka, pisanki, dekorowanie stołu na...