GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

07.12.2012 - COMENIUS

COMENIUS to program współpracy szkół Unii Europejskiej. Szkoła podstawowa w ramach współpracy z przedszkolem, odwiedziła nas z gośćmi, z którymi obecnie prowadzą wspólne działania.
Przedszkolaki zaprezentowały gościom nasze regionalne śląskie tańce i piosenki oraz tańce krajów Unii Europejskiej - Bułgarii, Szkocji, Turcji.
Jak się wszyscy dobrze bawili zapraszamy do oglądania galerii.


27.11.2012 - DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

MIŚ JEST MAŁY I PUCHATY, MIS JEST FAJNY I KUDŁATY
MIŚ JEST GRUBY JAK TA KULA, MISIA ZAWSZE SIĘ PRZYTULA

LECZ CZASAMI TEŻ TAK BYWA, ŻE SIĘ O NIM ZAPOMINA
A WIĘC WEZMĘ MISIA CZULE I DO SIEBIE GO PRZYTULĘ.

W takim dniu wszyscy przytulają się do swoich misiów, wspaniale się bawią, śpiewają i tańczą z misiami. Zobacz w naszej galerii.


23.11.2012 - PRZEDSZKOLNA ŚLĄSKA BIESIADA

W naszym przedszkolu poznawanie i kultywowanie tradycji naszego regionu śląskiego odbywa się od wielu lat. Zgodnie z porami roku późną jesienią, obchodzimy Święto Górników zwane Barbórką, które jest powiązane z przedszkolną śląską biesiadą. W tym dniu gościmy górników, którym dzieci swoje umiejętności prezentują w śląskich tańcach, piosenkach, wierszach a także w śląskim...


26.10.2012 - JESIENNE KRAJOBRAZY

Złota Polska Jesień zawitała do lasu oraz na nasze przedszkolne podwórko. Dzieci potrafiły wspaniale się zachować oraz bawić razem z Jesienią. Zapraszamy do galerii.


25.10.2012 - DZIEŃ MARCHEWKI

W ramach programu „Zostań Kubusiowym Przyjacielem Natury”, w którym nasze przedszkole uczestniczy już po raz czwarty, odbył się „Dzień Marchewki”. W tym dniu obowiązywały stroje pomarańczowo – marchewkowe, dlatego kolorowe dzieci przybyły na urodziny marchewki.

Dzieci – małe marchewki, aktywnie uczestniczyły w marchewkowych konkursach, wspaniale tańczyły w jarzynowych tańcach,...


14.10.2012 - DEN

Dzień Edukacji Narodowej jest w naszym przedszkolu świętem wszystkich pracowników przedszkola. Dzieci śpiewają piosenki, mówią piękne życzenia, tańczą przedszkolne tańce rozbawiając całe przedszkole.
Do wspólnej zabawy zaprosiły również panie i panów pracujących w przedszkolu.