GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

26.10.2012 - JESIENNE KRAJOBRAZY

Złota Polska Jesień zawitała do lasu oraz na nasze przedszkolne podwórko. Dzieci potrafiły wspaniale się zachować oraz bawić razem z Jesienią. Zapraszamy do galerii.


25.10.2012 - DZIEŃ MARCHEWKI

W ramach programu „Zostań Kubusiowym Przyjacielem Natury”, w którym nasze przedszkole uczestniczy już po raz czwarty, odbył się „Dzień Marchewki”. W tym dniu obowiązywały stroje pomarańczowo – marchewkowe, dlatego kolorowe dzieci przybyły na urodziny marchewki.

Dzieci – małe marchewki, aktywnie uczestniczyły w marchewkowych konkursach, wspaniale tańczyły w jarzynowych tańcach,...


14.10.2012 - DEN

Dzień Edukacji Narodowej jest w naszym przedszkolu świętem wszystkich pracowników przedszkola. Dzieci śpiewają piosenki, mówią piękne życzenia, tańczą przedszkolne tańce rozbawiając całe przedszkole.
Do wspólnej zabawy zaprosiły również panie i panów pracujących w przedszkolu.


25.09.2012 - TEATRZYKI

W naszym przedszkolu gościmy aktorów, kukiełki z teatrów, którzy przedstawiają nam różne bardzo pouczające scenki. Jedna to "Kozucha kłamczucha " druga "Koparka i wielkie drzewo".
Co miesiąc gościmy muzyków z Filharmonii, którzy zapoznają dzieci z elementami muzyki oraz wybranymi instrumentami.


03.09.2012 - WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Rozpoczynamy nowy rok szkolny w odnowionym przedszkolu.
Wykonano nowe centralne ogrzewanie oraz zamontowano kolektory słoneczne, zrobiona zastała izolacja i drenaż pomieszczeń piwnicznych, wstawiono nowe okna, pomalowano wszystkie pomieszczenia a teraz kończona jest nowa elewacja budynku.


29.06.2012 - ZAKOŃCZENIE ROKU

Niech żyją wakacje.

Jak ten czas leci – rok się kończy kolejne przedszkolaki pójdą do szkoły. Pozostaną jeszcze z nami zaśpiewają, zatańczą, pobawią się wspólnie a potem zostaną uczniami pierwszej klasy szkoły podstawowej w Tworogu.

W tym kończącym się roku, odchodzi czworo dzieci sześcioletnich,...