GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

16.12.2013 - ODDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W KOTACH

W naszym oddziale w Kotach wiele się działo. Dzieci wspaniale się bawiły na uroczystościach przedszkolnych. Dzień Pluszowego Misia, Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Górnika, Spartakiada Sportowa, oglądanie teatrzyków z Nowego Sącza,  to tylko pierwsza część tego co dotychczas się wydarzyło.
Krótka relacja w galerii - zapraszamy!


14.12.2013 - ŚWIĄTECZNE NASTROJE I DEKORACJE

DRODZY RODZICE!
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, nasze przedszkole pięknieje, każda grupa przygotowuje się do świąt poprzez dekorowanie sal, pieczenie pierników, ozdabianie bombek, śpiewając kolędy, przygotowując JASEŁKA - kolędy do nauczenia w zakładce Dla rodziców.

Uroczysta WIGILIA odbędzie się dnia...


28.11.2013 - WARSZTATY DLA RODZICÓW I DZIADKÓW

"ROLA RODZICÓW I DZIADKÓW W WYCHOWANIU DZIECKA"
Taki temat warsztatów poprowadzony przez panią psycholog z PPPP w Tarnowskich Górach   odbył się w naszym przedszkolu. Spotkali się wszyscy razem i mama, tata, babcia, dziadek, by wspólnie wysłuchać propozycji zabaw, zajęć, zagadek, działań plastycznych, matematycznych pomagających w prawidłowym rozwoju i wychowaniu dzieci oraz wnuków.
Rodzice...


30.11.2013 - DZIEŃ MISIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ

WITAMY PRZEDSZKOLAKÓW!
Pani dyrektor ze szkoły wspólnie z panią dyrektor z przedszkola powitały dzieci na szkolnym spotkaniu z misiem. Dzieci bawiły się wspaniale przy piosenkach o misiach, zabawach misiowych, konkursach misiowych, oglądały bajki misia Bernarda.
Klasy I-III walczyły o zdobycie nagrody, którą był biały MIŚ.
Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły a przedszkolaki otrzymały...


27.11.2013 - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MISIA

Zawsze w listopadowy dzień w naszym przedszkolu pojawiają się nasze Pluszowe Kochane Misie.
Dzień wypełnia zabawa z naszymi misiami, konkursy, czytanie misiowych bajek a w tym roku znów rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "W misiowy królestwie"
Rodzice wykonali naszym przedszkolakom wspaniałe portrety z misiami, pełne ciekawych pomysłów, po porostu Królestwo Misiów.
...


29.11.2013 - ŚLĄSKA BIESIADA Z GÓRNIKAMI

Kultywowanie śląskich tradycji to jeden z celów programu regionalnego "Tworóg - moja mała Ojczyzna", dlatego co roku spotykamy się rodzinnie na naszej Śląskiej Biesiadzie.
Dzieci prezentują śląskie tańce - Trojak, Koziorajka. Dla zaproszonych górników z okazji święta BARBÓRKI, mamy piosenki i wiersze a także śląskie humor.
Wspólnie razem śpiewamy nasze śląskie "szlagiery", tańczymy a na...