GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

23.01.2017 - Ferie w przedszkolu.

Ferie minęły bardzo szybko, zadowolone dzieci wróciły do przedszkola. Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy w różnym czasie. Dzieci pokazały swoje zdolności artystyczne, muzyczne, taneczne.


01.01.2014 - SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU22.12.2013 - NASZA WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a dzieci z Gminne go Przedszkola w Tworogu już miały swoją wigilię. Starszaki przedstawiły historię narodzenia w Jasełkach, którą wspólnie z dziećmi z oddziału w Kotach oglądały nasze przedszkolaki. Śpiewały kolędy a potem szukały prezentów pod choinką. Wiele radości i wspólnej zabawy było w tym dniu wspaniałym.

Z...


16.12.2013 - ODDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W KOTACH

W naszym oddziale w Kotach wiele się działo. Dzieci wspaniale się bawiły na uroczystościach przedszkolnych. Dzień Pluszowego Misia, Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Górnika, Spartakiada Sportowa, oglądanie teatrzyków z Nowego Sącza,  to tylko pierwsza część tego co dotychczas się wydarzyło.
Krótka relacja w galerii - zapraszamy!


14.12.2013 - ŚWIĄTECZNE NASTROJE I DEKORACJE

DRODZY RODZICE!
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, nasze przedszkole pięknieje, każda grupa przygotowuje się do świąt poprzez dekorowanie sal, pieczenie pierników, ozdabianie bombek, śpiewając kolędy, przygotowując JASEŁKA - kolędy do nauczenia w zakładce Dla rodziców.

Uroczysta WIGILIA odbędzie się dnia...


28.11.2013 - WARSZTATY DLA RODZICÓW I DZIADKÓW

"ROLA RODZICÓW I DZIADKÓW W WYCHOWANIU DZIECKA"
Taki temat warsztatów poprowadzony przez panią psycholog z PPPP w Tarnowskich Górach   odbył się w naszym przedszkolu. Spotkali się wszyscy razem i mama, tata, babcia, dziadek, by wspólnie wysłuchać propozycji zabaw, zajęć, zagadek, działań plastycznych, matematycznych pomagających w prawidłowym rozwoju i wychowaniu dzieci oraz wnuków.
Rodzice...