GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

31.10.2014 - WIADOMOŚCI Z PAŹDZIERNIKA

W październiku po raz pierwszy gościliśmy muzycznych artystów ze Śląskiej Filharmonii, którzy grali na akordeonie. Obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, spotkaliśmy się z policjantami naszego Komisariatu. Dzieci oglądały teatrzyki "Psoty i figle" oraz "Przygody Klauna Kleofasa", które uczyły poprawnego i bezpiecznego zachowania w różnych codziennych sytuacjach.

Odbyły się ćwiczenia gimnastyczne...


22.10.2014 - REKORD GUINNESSA

Na stronie Akademii AQAFRESH będzie można głosować na nasze przedszkole,które brało udział w ustanowieniu Rekordu Guinnessa
w myciu ząbków przedszkolaków.
 
 
link do oglądania na YouTube
http://www.akademia-aquafresh.pl/konkurs-filmowy-dla-przedszkoli/praca/608/gminne-przedszkole-w-tworogu.html
 
 


15.10.2014 - NASZE PRZEDSZKOLAKI

WITAMY! RODZICÓW! DZIADKÓW I BABCIE! PRZYJACIÓŁ PRZEDSZKOLA!
Nasze przedszkolaki codziennie mają wiele zabaw, zajęć, teatrzyki, spotkania z muzyką oraz wiele innych atrakcji. Wesołe, pełne wrażeń można zobaczyć w galerii. Zapraszamy!


26.08.2014 - ZAPRASZAMY DO PRZEDSZKOLA

Witamy po wakacjach i zapraszamy do przedszkola od 01.09.2014r.
Nasze przedszkole czynne jest od 6.00 do 16.30 oraz realizuje podstawę programową w godzinach od 8.00 do 13.00. Rodziców prosimy o zaopatrzenie dzieci w kapcie, przyprowadzamy dzieci zgodnie z potrzebami, śniadanie o godzinie 8.00, z uśmiechem na twarzy wchodzimy do sali przedszkolnej.
Pozostałe informacje o grupie, do...


WITAMY PO WAKACJACH -

Serdecznie witamy wszystkich po wakacjach. Przekazujemy najnowsze wiadomości na temat Umowy, którą można pobrać z naszej strony przedszkolnej.
 


27.06.2014 - POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

Pożegnanie z przedszkolem to ostatnie zadanie jakie przygotowały dzieci, które od września pójdą do szkoły. W tym roku pójdzie wiele więcej naszych przedszkolaków, gdyż obowiązuje wiek 6 lat rozpoczęcia nauki w szkole.
Nasze wspaniałe przedszkolaki przygotowały program pożegnania, w którym pokazały cały swój potencjał twórczego rozwoju, zdolności, umiejętności i...