GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

03.12.2016 - Szybko mijają chwile.

Listopad już za nami, grudzień też szybko minie. Przedszkolaki kiszą kapustę, przygotowują się do świąt poprzez warsztaty w Domu Seniora Zacisze. W grudniu jak co roku gościliśmy po raz 25 naszych Górników, tatusiów, wujków, dziadków oraz zaprzyjaźnionych przyjaciół przedszkola.

Mikołaj nas odwiedził i przywiózł prezenty. Na koniec wigilia i przedstawienie "Wznieś serce nad zło" w wykonaniu dzieci z grupy Bajkusie.

Zdrowych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia!


30.10.2016 - Wycieczki październikowe.

Jesień zagościła w naszym przedszkolu, dlatego dzieci wykonały piękne portrety Pani Jesieni, które zostały wysłane na Konkurs Plastyczny. Przepiękne dekoracje jesienne, były również inspiracją do udziału w konkursie - II miejsce zdobył Patryk z rodzicami. W październiku pogoda dopisała, więc dzieci pojechały na wycieczki do Skansenu w Chorzowie, Nadleśnictwa w Zawadzkiem.

Nasze przedszkole uczestniczy w...


28.09.2016 - Wrześniowe wspomnienia.

Wrzesień i początek roku już za nami. Dzieci zaadoptowały się do swoich grup, wspólnie działają poprzez zajęcia i zabawy. Przedszkolaki poznały zasady ruchu drogowego i spotkały się z Komendantem Policji Tworóg. Oglądały Teatrzyk Bajkowe Skarbki Śląska, brały udział w Quizie profilaktycznym, przygotowywały szaszłyki i sałatki owocowe. Dzieci świętowały Dzień Chłopaka.


30.08.2016 - WITAMY PRZEDSZKOLAKÓW

Zapraszamy przedszkolaków do naszego przedszkola w Tworogu od 6.00 do 16.30 oraz do oddziału w Kotach od 6.30 do 15.30.

Proszę zabrać ze sobą kapcie oraz uśmiech! Do zobaczenia!


01.08.2016 - WAKACJE

Wakacje szybko przemijają. Poznajemy nowe miejsca w naszym kraju oraz w innych państwach.

Przywozimy ciekawe pamiątki, zdjęcia, by potem wspominać na zajęciach w przedszkolu.
Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy pogody, słońca, wiatru w żaglach. Do zobaczenia!!!


11.06.2016 - Mijają szybko chwile.

Czas szybko mija i już mamy czerwiec. Wiele się wydarzyło w naszym przedszkolu. Dzieci były na wycieczce w Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach oraz w Muzeum Paleontologicznym w Lisowicach. Obchodziliśmy Dzień Matki i Dzień Dziecka a także Dzień Rodziny.

W naszych przedszkolnych oddziałach gościliśmy Strażaków z okazji ich święta, którzy pokazali nam swój sprzęt w pomaganiu ludziom. Wygrywając...