GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

24.02.2017 - Bal karnawałowy.

Czas karnawału to przedszkolne Bale przebierańców. 

W tym roku królowały Anny i Elzy z Krainy Lodu, nie zabrakło Policji, Piratów, Księżniczek, Czarownic, Biedronek, Pszczółek i wielu innych bohaterów bajek dla dzieci. 


23.01.2017 - Ferie w przedszkolu.

Ferie minęły bardzo szybko i dzieci wróciły do przedszkola. Dzień Babci I Dziadka obchodziliśmy w różnym czasie. Dzieci pokazały swoje zdolności artystyczne, muzyczne i taneczne.


01.01.2017 - NOWY ROK

W Nowym Roku 2017 życzymy wszystkim przedszkolakom i rodzicom oraz przyjaciołom przedszkola samych radosnych, zdrowych, pełnych zadowolenia dni i spełnienia marzeń!!!


03.12.2016 - Szybko mijają chwile.

Listopad już za nami, grudzień też szybko minie. Przedszkolaki kiszą kapustę, przygotowują się do świąt poprzez warsztaty w Domu Seniora Zacisze. W grudniu jak co roku gościliśmy po raz 25 naszych Górników, tatusiów, wujków, dziadków oraz zaprzyjaźnionych przyjaciół przedszkola.

Mikołaj nas odwiedził i przywiózł prezenty. Na koniec wigilia i przedstawienie "Wznieś serce nad zło" w wykonaniu dzieci z grupy Bajkusie.

Zdrowych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia!


30.10.2016 - Wycieczki październikowe.

Jesień zagościła w naszym przedszkolu, dlatego dzieci wykonały piękne portrety Pani Jesieni, które zostały wysłane na Konkurs Plastyczny. Przepiękne dekoracje jesienne, były również inspiracją do udziału w konkursie - II miejsce zdobył Patryk z rodzicami. W październiku pogoda dopisała, więc dzieci pojechały na wycieczki do Skansenu w Chorzowie, Nadleśnictwa w Zawadzkiem.

Nasze przedszkole uczestniczy w...


28.09.2016 - Wrześniowe wspomnienia.

Wrzesień i początek roku już za nami. Dzieci zaadoptowały się do swoich grup, wspólnie działają poprzez zajęcia i zabawy. Przedszkolaki poznały zasady ruchu drogowego i spotkały się z Komendantem Policji Tworóg. Oglądały Teatrzyk Bajkowe Skarbki Śląska, brały udział w Quizie profilaktycznym, przygotowywały szaszłyki i sałatki owocowe. Dzieci świętowały Dzień Chłopaka.