GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

05.02.2013 - PRZEDSZKOLNY BAL PRZEBIERAŃCÓW


Na zamku Królowej Śniegu dnia 5.02.2013r odbył się wspaniały bal przebierańców, który poprowadziło dwóch wesołych KLAUNÓW. W tym dniu na początku odbyła się sesja zdjęciowa wszystkich przedszkolaków, w której zostały uwiecznione wspaniałe kreacje balowe.

Na balu pojawiły się księżniczki, Indianie, kowboje, zwierzątka, Elfy, wróżki, piraci, Zorro, motylki i wiele innych ciekawych postaci z bajek. Dzieciom dopisywał dobry nastrój a na parkiecie spotkały się niezwykłe pary. Muzyka porywała wszystkich do tańca przy najmodniejszych przebojach światowych, które znały wszystkie przedszkolaki.

Wesoły pociąg KLAUNÓW poprowadził dzieci przez różne kraje, gdzie mogły zatańczyć tańce regionalne lub zaśpiewać piosenki. Konkursy taneczne, pląsy z balonikiem, nauka nowych kroków, przeplatały się przez cały czas wspólnej podróży.

Na zakończenie balu przedszkolacy odśpiewali i zatańczyli „Ona tańczy dla mnie”. Wszystkie dzieci zadowolone oraz zmęczone wracały z bagażem wrażeń do domów by opowiedzieć o balu swoim rodzicom. Czas karnawału dobiega końca, więc do zobaczenia za rok.