GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

21-22.01.2013 - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

KOCHAM BABCIĘ - KOCHAM DZIADKA

Przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Tworogu, swoje babcie i dziadków zaprosili do naszego przedszkola w okresie od 17.01.2013 do 23.01.2013r, organizując uroczystości, w których prezentowały swoje umiejętności i zdolności plastyczne, muzyczne i artystyczne.

Grupy starsze 5-6 latków, przedstawiły gościom „Jasełka”, a następnie w grupach popisywały się swoimi zdolnościami oraz bawiły się przy przedszkolnych przebojach, wspominając dawne przedszkolne czasy.

Grupa maluchów pełna tremy pokazała swój program artystyczny w postaci piosenek, wierszyków, tańców a dziadkowie nagradzali popisy dzieci gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości wręczyły wspaniałe prezenty, a potem wspólnie częstowały się przygotowanymi słodkościami.

Grupa średniaków swoją uroczystością zakończyła Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu.

W scenerii zimowej oraz w blasku fleszy prezentowały również swoje najlepsze zdolności artystyczne, muzyczno-instrumentalne i taneczne. Obdarowały gości prezentami i kwiatami, potem wspólnie zjadały pyszne słodkości, na końcu razem się bawiły przy przedszkolnych zabawach.

Wyjątkowy każdy dzień, w którym gościliśmy naszych Dziadków i Babcie pozostanie na długo w naszej pamięci, bo taki dzień zdarza się jeden raz w roku, dlatego jeszcze raz dziękujemy dzieciom za przygotowanie niespodzianek a dziadkom za ciepły i miły udział w uroczystościach.