GMINNE PRZEDSZKOLE
42-690 Tworóg
ul. Słowackiego 16
telefon: (32) 285 73 51
e-mail: dyrekcja@gptworog.pl

Odwiedzasz naszą stronę, wpisz się do księgi gości:


Polityka prywatności

Aktualności

16.02.2009 - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka odbył się w naszym przedszkolu w różnych dniach, ponieważ dzieci chorowały. Starszaki przedstawiły Jasełka, średniaki bajkę o Czerwonym Kapturku, a maluchy bawiły piosenką, tańcem oraz wspólną zabawą. Dzień ten zawsze zostaje na długo w pamięci naszych gości, którzy miło wspominają nasze przedszkole. Zapraszamy do galerii i na You Tube.


30.01.2009 - GÓRA GROSZA

Nasze przedszkole po raz kolejny uczestniczyło w akcji "Góra grosza". Zbieraliśmy grosze dla potrzebujących dzieci Towarzystwa Nasz Dom. Chociaż grosze to niewiele ale każdy grosz się liczy. Dziękujemy rodzicom i dzieciom, które najwięcej wrzuciły grosików. Zapraszam do galerii zbieraczy grosików.


8.01.2009 - SPOTKANIE NOWOROCZNE

Spotkanie Noworoczne to tradycyjne kolędowanie, przedstawienie Jasełek prze grupę starszaków, dla zaproszonych gości. W tym roku zaproszonymi gośćmi byli: seniorzy z domu opieki, Wójt Gminy pan Eugeniusz Gwóźdź, dyrektor ZOPO pani Teresa Gansiniec, redaktorzy gazety Gwarek, Kuriera Tworóg. Dzieci przedstawiły historię narodzenia "Jasełka", śpiewały kolędy. Ważnym punktem...


22.01.2009 - BAL PRZEBIERAŃCÓW

Wspaniałe kreacje, dobry humor dzieci, przebojowa muzyka to atrybuty wspaniałego balu przebierańców w naszym przedszkolu.


22.12.2008 - DARY Z NIEMIEC

BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIAMY I DZIĘKUJEMY PAŃSTWU CHRISTIANOWI I LILLI CIBA Z BONN. OD KILKU LAT OBDAROWUJĄ NAS WSPANIAŁYMI PODARUNKAMI DLA RODZICÓW I DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA. PRZED ŚWIĘTAMI ZROBILI NAM WSPANIAŁĄ I MIŁĄ NIESPODZIANKĘ, ZA KTÓRĄ JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY.


19.12.2008 - WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Przedstawiamy "JASEŁKA" w wykonaniu dzieci 6 letnich, śpiewamy kolędy, jemy wspólną wigilijną kolację, a potem szukamy prezentów pod choinką. Mamy potem wspaniałą zabawę, dzięki rodzicom i sponsorom. Dziękujemy wszystkim i składamy świąteczne życzenia.